Kde cvičíme

Praha

Opatov

Zde cvičíme

Individuální výcvik + skupinový výcvik malý psy

Praha – východ

Řepčice

Akce - první lekce zdarma

Zde cvičíme

Individuální výcvik + skupinový výcvik velcí psy
AKCE: V rámci otevření nové lokality pro individuální výcvik první hodina zdarma

Dobřejovice

Zde cvičíme

Pouze skupinový výcvik velcí psy

Dobříšsko

Dobříšsko - Stará Huť

Zde cvičíme

Pouze individuální výcvik

Co můžeme nabídnout

Individuální výcvik

Při individuálním výcviku máme klid a dostatek času na to, abychom psa naučili zakladní povely, které by měl ovládat každý pes. Vysvětlíme si, jak psa naučit chodit na vodítku bez otravného tahání a naučíme ho spolehlivě přijít na přivolání. Obrovským pomocníkem je povel „lehni“, který pokud se naučí tak, aby fungoval spolehlivě a za jakýchkoliv okolností, funguje jako pomyslná ruční brzda, která psa zastaví a znehybní uprostřed jakékoli činnosti. Samozřejmostí, která je základem pro každého pejskaře bydlícího ve městě, je naučit psa rozpoznávat chodník a spolehlivě ho naučit, že do silnice může jen u nohy svého páníčka.

Skupinový výcvik

To, co naše čtyřnohé kamarády naučíme na individuálních hodinách, dovedeme k dokonalosti při skupinovém výcviku. Díky tomu, že pro většinu psů je jiný pes tím největším rozptýlením, pokud nepočítáme probíhající kočku nebo srnku v lese, tak nám skupinka umožňuje naučit psy respektovat naše povely za jakýchkoliv okolností. Můžeme psy trénikově odvolávat ze hry, řešit konfliktní situace mezi dominantními psy nebo třeba trénovat odmítání potravy od cizích lidí. Pejsani, kteří se pravidelně účastní skupinového výcviku, pak bezproblému zvládají povely i mezi ostatními dovádějícími psy.

750 Kč / hod individuální výcvik

300 Kč / hod. – skupinový výcvik

Kdo výcvik vede

Honza Šťastný
Honza Šťastný
Honza se ke kynologii dostal v roce 2010, když měl možnost pořídit si svého prvního psa. Od té doby kynologii naprosto propadl a dnes jí věnuje velkou část svého volného i pracovního času a to jak jako psovod, tak jako výcvikář a figurant.

S Orfem mají za sebou několik pěkných úspěchů ve sportovní kynologii. V té nejvyšší katogorii IPO 3 skončili v roce 2014 na 3. místě na Mistrovství republiky boxerů. V roce 2015 na jejich premiéře v závodě na světové úrovni obsadili 12. místo na Mistrovství světa boxerů v Belgii. V roce 2016 se pak vyšplhali až na 4. místo na Mistrovství světa boxerů na Slovensku, kde tak spolu s Katkou Rackovou vybojovali 2. místo pro ČR mezi týmy.

Anička Forte
Anička Forte
Anička se k výcviku psů dostala již v dětství, ale až pod dohledem Honzy se začala věnovat sportovní kynologii. Výcviku psů věnuje značnou část svého života a ráda by nasbírané zkušenosti předávala dál. Bude se na Vás těšit na hodinách základní poslušnosti.

S Markusem mají za sebou zkoušku chovnosti. A nyní se připravují dál na zkoušky v kategorii IGP.

Reference

Nejprve Vám chceme poděkovat za Váš přístup ke všem cvičením, za vstřícnost, a řešení našich požadavků, problémů a nářků.  To také způsobilo, že jsme se společně s Gaiou těšili na Vaše hodiny výcviku, že jsme se naučili chovat se a velet Gaince tak, aby nás náš rozmazlený miláček respektoval jako páníčky a co nejdůležitějšího, aby poslouchal. Musíme přiznat, že se nám i stýská po cvičebních hodinách a proto bychom Vás chtěli požádat o možnost dalšího „vzdělávání“. 

Gaya a paní VychodilováVychodilovi, Gaya

Natáčíme pro vás videa

Můžete se také podívat na náš kanál na YouTube! Najdete tady návody, jak naučit nějaké základní povely, upozornění na co si dát pozor a kde se velmi často dělají chyby, a taky se můžete podívat, jak se psy cvičíme my, když je připravujeme například na zkoušky nebo na závody. Můžete nám „koukat pod ruce“ a zkusit okoukat ty věci, které se vysvětlují jen špatně.

Chcete vidět i další videa? Klikněte zde a prozkoumejte celý seznam. 

YouTube kanál

Napište nám nebo zavolejte

Doporučujeme do zprávy v kontaktním formuláři přiložit i vaše telefonní číslo pro zlepšení komunikace

Telefon je – 606 278 692