Spustili jsme nový E-shop!

//Spustili jsme nový E-shop!

Spustili jsme nový E-shop!

Najdete tu naše vlastní výrobky. Pod značkou City Dog vyrábíme vodítka, stopovačky a výcvikové šňůry. Ty máme navíc přizpůsobené přesně pro požadavky našich výcvikových programů. Pokud s námi už cvičíte, budou pro Vás ideální variantou. Do budoucna také plánujeme rozšiřovat sortiment. Chtěli bychom Vám nabídnout více druhů a více barev vodítek a časem i jiné výcvikové pomůcky, jako jsou pešci, obojky a cukačky. Časem nabídneme možná i pelíšky, oblečky a postroje.

Mimo naše vlastní výrobky u nás najdete i jiný sortiment jako např. elektronické výcvikové obojky od české firmy Dog Trace nebo ostatní výcvikové pomůcky, jako jsou aporty a pešci.

Držte nám palce a pište nám, jaký sortiment byste u nás rádi našli a co bychom měli zlepšit. Najdete nás na Facebooku nebo nám můžete napsat na citydog@citydog.cz.

By |2017-09-28T21:26:56+01:00Listopad 23rd, 2015|Aktuality|0 Comments

About the Author:

Jmenuji se Honza Šťastný a ke kynologii jsem se dostal před čtyřmi lety, když jsem měl možnost pořídit si svého prvního psa. Od té doby jsem kynologii naprosto propadl a dnes jí věnuji velkou část svého volného času a to jak jako psovod, tak jako výcvikář a figurant. V současné době se se svým psem připravuji na Mistrovství světa boxerů, které se bude konat na Slovensku v dubnu 2016.

Leave A Comment