fbpx

Elektronické obojky

Úvodní stránka/Elektronické obojky
 • elektronický obojek elektronický obojek d-control 610
  Elektronický výcvikový obojek d-control je velikostí stimulačních impulsů vhodný pro všechna plemena psů a je určen především pro výcvik základních povelů. Jednotlivé modely se liší dosahem vysílače. Možnost vybrat variantu s nylonovým, nebo plastovým obojkem. Na výběr sady pro jednoho, nebo dva psy. Design výrobku a dodávané příslušenství se liší dle varianty.
 • Elektronický obojek proti nežádoucímu štěkání d-mute light je vhodný pro střední a velká plemena psů jako jsou německý ovčák, retrívr, ridgeback, setr, apod. Obojek má trochu větší krabičku a korekční impulsy jsou nastavitelné v pěti režimech a jednom testovacím. Režimy funkcí se mění pouhým přiložením magnetu.  
 • Elektronický výcvikový obojek d-control 200 min je díky menší váze a menším rozměrům nejprodávanějším výcvikovým obojkem pro malá plemena psů. Výrobce uvádí dosah až 200 m v ideálních podmínkách. V zástavbě proto počítejte s dosahem cca 100 m, který je dostatečný pro naprostou většinu zákazníků. Obojek má tři základní funkce:
  • zvukový signál (můžete využívat jako povel na přivolání nebo jako zákazový povel)
  • impuls
  • booster (na tomto tlačítku na ovladači je možné navolit o 0-5 stupňů větší intenzitu impulzu) - můžete tak rychle reagovat například na útěk psa za zvěří, aniž byste museli složitě zvyšovat intenzit impulzu po jednotkách
  Před použitím elektronických obojků doporučujeme se poradit s vaším výcvikářem nebo navštívit naše kurzy! Elektronický obojek by neměl přijít do ruky nezkušenému psovodovi bez náležitého proškolení! Obojek Vám může pomoci vyřešit mnohé problémy a i starším psům umožní odnaučit špatné návyky, díky kterým budete moci svému psovi dopřát více svobody při pohybu bez vodítka. Nicméně je nutné vědět, kdy obojek používat a kdy ne!
 • Elektronický obojek proti nežádoucímu štěkání d-mute small je vhodný pro malá až střední plemena psů jako jsou bígl, špic, kokršpaněl, border kolie, apod. Obojek má velmi malou krabičku a opravdu nízké korekční impulzy, které jsou nastavitelné v pěti režimech a jednom testovacím. Režimy funkcí se mění pouhým přiložením magnetu.
  • Materiál: bavlna
  • Velikost: 50 – 58 cm